Centrum Leczenia i Edukacji Żywieniowej Medical Diet powstało na początku 2011 roku, jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dietetyczne na terenie województwa łódzkiego. Naszym pacjentom staramy się zawsze poświęcać dokładnie tyle czasu ile od nas oczekują. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy stałą i rozbudowaną ofertę dla osób chorych i wymagających stałego nadzoru dietetycznego. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem pacjenta oraz wyznaczonymi wspólnie celami, uwzględniając przy tym nietypowy sposób pracy czy preferencje smakowe. Mamy świadomość, że dzisiejszy szybki tryb życia wymaga specjalnego podejścia i zindywidualizowanego planu żywieniowego. 

Mając niejednokrotnie kontakt z osobami mającymi różne problemy żywieniowe, od otyłości aż po przewlekłe choroby dieto zależne doskonale rozumiemy problemy naszych pacjentów, dzięki czemu możemy ich wspierać nie tylko układając skuteczne jadłospisy, ale również odpowiednio zmotywować i podtrzymać na duchu w trudnych chwilach związanych ze zmianą sposobu żywienia.

Gabinet dietetyczny MEDICAL DIET prowadzony jest przez dyplomowanych dietetyków medycznych, którzy swoją wiedzę zdobywali m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wszyscy nasi dietetycy są również członkami Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.
 


Zapewniamy przyjazną i miłą atmosferę, a także krótkie terminy oczekiwania na wizyty!